Apie mus

Šiuo metu IETI kūrybą ir identitetą galima apibūdinti šiais trimis žodžiais:

Tradicijos – Peizažai – Meistrystė

Tradicijos: tai receptai, gamybos būdai, istorijos ir produktai, atėję iš mūsų istorijos. Iš mūsų senelių gyvenimo pasakojimų, knygų. Taip pat tai mano vaikystės prisiminimai Visa tai stengiuosi sukurti papildydama moderniomis gamybinėmis technikomis ir požiūriu. Mums labai svarbu surasti šiuolaikišką lietuviškumą, balansą tarp seno ir naujo nepaminant ir nepamirštant nei vieno nei kito.

Peizažai: tai įkvėpimas kurti. Tai gali būti Lietuvos ar užsienio miško, pievos, kalnų, jūros taip pat urbanistinis peizažas,  scena iš filmo ar paveikslo. Mėgstu atkurti spalvas ar vaizdus taip, kaip aš juos suprantu ir matau. Tai yra vaizdas kuris suteikia įkvėpimą sudėlioti maistą lėkštėje arba parinkti ingredientus. Dažnai restorane deriname ingredientus, kurie auga ar gyvuoja šalia, nes tai yra jų aplinka. Tokia ingredientų derinimo idėja nėra nauja, tačiau man ji patinka.

Meistrystė: tai yra kiekvieno IETI restorano darbuotojo mokymasis, domėjimasis ir tobulėjimas. Žinios, naujos technikos ir platus požiūris įgalina mus visus tobulėti ir sukurti vis skanesnius ir gražesnius patiekalus bei nuostabią patirtį svečiui.

int6
Ieti 05.05-17
skarda
_MG_7527
Inga-Turminiene
Ieti piesinys mazas
_MG_0036-2
13

© 2019 by IETI. Rotušės a. 6, Kaunas